دانلود کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت + نقد و بررسی – تایید نهایی

کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت، راهنمایی است که بتوانید زندگی خود را از روزمرگی و یک‌نواختی، به زندگی ایده‌آل و سرشار از انرژی و تعامل تبدیل کنید. این کتاب به شما دانش ساختن زندگی‌ای پر از شادی، هیجان و صلح می‌دهد. با ما همراه باشید تا بدانیم رابین شارما نویسنده این کتاب چه چیزهایی برای گفتن دارد.

موضوع این کتاب درمورد چیست؟

کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت به نویسندگی رابین اس. شارما Robin S. Sharma، شما را در زندگی به سمت استفاده بسیار مفید از حال لحظه کنونی‌تان سوق می‌دهد.

رابین شارما در این کتاب، داستان وکیل معروفی را مطرح می‌کند که در کارش بسیار موفق است، اما در زندگی‌ احساس خلا می‌کند. این کتاب در قالب مکالمه بین دو دوست، به افراد یاد می‌دهد که چگونه خودشان را از نظر معنوی ارتقا دهند و از این خلایی که ممکن است گرفتارش شوند نجات پیدا کنند.

« داستانی جذاب که در عین یادگیری ، از آن لذت می برید.». پائولو کوئیلو، نویسنده کتاب کیمیاگر.

« سفری ماجراجویانه، مفرح، جذاب و خیالی در قلمرو رشد و کارایی و شادی فردی است که دربرگیرنده‌ی گنجینه‌ی دانشی است که به زندگی هر کسی ارزش می‌بخشد و باعث رشد آن می‌شود.». برایان تریسی، نویسنده کتاب‌های انگیزشی.

هم‌چنین جورج ویلیامز، رئیس مشاوره بین المللی کارات، درباره کتاب راهبی که فراری اش را فروخت می‌گوید: «مثالی که به صورت شگفت‌انگیز دست‌کاری شده تا مجموعه‌ای از ایده‌های ساده و در عین حال قدرت‌مند را برای بهبود کیفیت زندگی هرکس یادآور شود. خواندن این کتاب ارزشمند را به همه‌ی مشتریانم توصیه می کنم.»

درباره نویسنده

رابین شرما، نویسنده‌ و سخنران انگیزشی اهل کانادا است که تا ۲۵ سالگی شغلش وکالت بود. اما او شغلش را رها می‌کند و به نویسندگی روی می‌آورد. آقای شرما بیش از ۱۰ کتاب در زمینه موفقیت منتشر کرده که از بین آنها کتاب راهبی که فراری اش را فروخت بود که او را مشهور کرد. از این کتاب میلیون‌ها نسخه به فروش رسیده و حدودا به هفتاد زبان مختلف به چاپ رسیده و در بیش از ۶۰ کشور جهان به فروش رسیده است.

بخش‌هایی از کتاب

«راز شادی ساده است: کاری را که عاشق انجام دادنش هستی، پیدا کن و سپس همه‌ی انرژی‌ات را صرف آن کن. به محض انجام این کار، فراوانی به زندگی‌ات روی می آورد و آرزوهایت به آرامی و خوشی برآورده می شوند.»

«هرگز اهمیت زندگی با شادی مهارنشدنی را از یاد مبر. هرگز دیدن زیبایی بی‌نقص همه‌ی موجودات زنده را از دست نده. امروز و همین لحظه یک نعمت است. سرزنده و شاد و کنجکاو باش. روی هدفت تمرکز کن. کائنات مراقب بقیه چیزها هستند.»

چرا این کتاب جذاب و خواندنی است؟

این داستان الهام‌بخش، یک رویکرد گام به گام برای زندگی با شجاعت، تعادل، فراوانی و لذت بیشتر را فراهم می کند. راهبی که فراری‌اش را فروخت داستان خارق العاده جولیان مانتل را نقل می‌کند: وکیلی که مجبور به مقابله با بحران معنوی زندگی خارج از تعادل خود است.

نویسنده در این کتاب به ما می‌آموزد افکار شاد را توسعه دهید انضباط شخصی را پرورش دهید و شجاعانه رفتار کنید، ارزش زمان به عنوان مهم‌ترین کالای موجود را درک کنید و… .

مشخصات کتاب

  • نام کتاب: The Monk Who Sold His Ferrari
  • نویسنده: رابین شرما
  • مترجم: فرنوش کرمی
  • زبان اولیه کتاب: انگلیسی
  • ژانر: موفقیت، خودشناسی
  • تعداد صفحات: ۲۳۶

 

Essay services are going to be able to prepare your essay by making certain it is all up essay writers service to standards.